حقایقی در مورد پرفکت مانی

پرفکت مانی چیست؟

در ابتدا به صورت کاملا خلاصه در مورد این ارز دیجیتال نکاتی را ذکر خواهیم کرد. پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیک است که از نظر عملیات بسیار شبیه به  Liberty Reserve و Pecunix است. این شرکت در سال ۲۰۰۷ در پاناما ثبت شد و دفتر فعلی نیز در زوریخ قرار دارد. افرادی که دارای حساب پرفکت مانی هستند، می توانند با استفاده از ای ووچر یا هر روش دیگر، به حساب خود پول واریز کنند. FxJournal در مورد این موضوع در سایت خود نوشت.

یک حساب پرفکت مانی چقدر مفید است؟

حساب کاربری پرفکت مانی، معاملات الکترونیکی را بسیار آسان می کند. این حساب، به افراد امکان می دهد که به صورت آنلاین به سایر سیستم های ارز دیجیتال، پرداخت داشته باشند. انتقال وجه به حساب از طریق صرافی ها، نقل و انتقالات بانکی و سایر سیستم های پرداخت انجام می شود. نکته ای که باعث وجه تمایز پرفکت مانی می شود، توانایی خرید بی درنگ،  خرید طلا، یورو و دلار  است.

انواع حساب های PM چیست؟

  • یک نوع حساب، حساب U است که حساب دلار آمریکا است.
  • نوع دیگر، حسابE است که معادل یورو است.
  • نوع دیگر نیز G است که معادل طلا است.

نکته ای که در این بین اهمیت دارد آن است که مهم نیست که نوع حساب شما چیست. بلکه مهم آن است که می توانید به صورت مستقیم توسط حساب خود، پول مبادله کنید.

پرفکت مانی

چگونه می توان به حساب PMپول واریز و یا از آن دریافت کرد؟

برای دریافت و یا ارسال پول از حساب های پرفکت مانی حدود چندین راه وجود دارد:

  • انتقال از طریق بانک
  • صرافی ها
  • پایانه های نقدی
  • کارت های الکترونیکی
  • کارت های اعتباری
  • ای ووچرها

آیا پرفکت مانی امن است؟

پرفکت مانی، موانع امنیتی را ایجاد کرده که از سوء استفاده های افراد خلافکار جلوگیری می کند. این فراهم کردن شرایط امن و ایمن، از سه طریق ایجاد شده است:

اولین راه، استفاده از سیستم امنیتی IP-address است. موقعی که فردی در PM حسابی ایجاد می کند، یک آی پی برای او در نظر گرفته می شود. اگر کاربر سعی کند از آی پی دیگری به حساب خود دسترسی پیدا کند، باید پین خاصی را وارد کند.

روش دوم، زمانی استفاده می شود که شما با یک آی پی جدید می خواهید به حسابتان دسترسی پیدا کنید. در این صورت، از شما با یک پیامک تایید درخواست می کند. این روش، بهترین روشی برای حفاظت از در برابر هکرها می باشد.

در روش سوم، شما یک کارت در اختیار دارید که چندین کد بر روی آن درج شده است. هر زمانی که یک معامله در حال انجام است، این کد باید برای ادامه معامله وارد شود.

آیا می توان در PM، زیر مجموعه هایی برای حساب ایجاد کرد؟

خلاف پی پال، پرفکت مانی این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که بتوانند شش زیر حساب داشته باشند. ساب اکانت ها، معمولا برای دریافت و فرستادن ایمیل هستند و هیچ گونه هزینه ای به آنها تعلق نمی گیرد.

خلاصه ای در مورد پرفکت مانی

پرفکت مانی به عنوان یک سیستم پرداخت، ارسال و دریافت پول را برای کاربر فراهم می کند. شما می توانید عملیات های مالی را بدون وقفه و با خیالی راحت انجام دهید. خرید و فروش فلزاتی مانند طلا، ارزهایی مثل دلار و یورو با استفاده از حساب پرفکت مانی امکان پذیر است.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *