پرفکت مانی

پرفکت مانی – PerfectMoney


برای اطلاع بیشتر از خرید ارزهای دیجیتال در وب سایت وسعت پی ثبت نام کنید


پرفکت مانی،  به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت های غیر نقدی، در سال ۲۰۰۷ تأسیس شده است  و به صورت کاملا قانونی، شرکت Perfect Money در پاناما ثبت شده است. این سیستم در ابتدا به عنوان یک ابزار پرداخت برای تسویه حساب های فوری و امن در محیط کسب و کار و بین کاربران خصوصی ایجاد شده است. از جمله مزایایی که این ارز دیجیتال دارد می توان به  انتقال پول بین کاربران؛ دریافت وجوه در سایت؛ پرداخت پول کالاها و خدمات از طریق اینترنت؛ خرید بیت کوین، طلا، دلار آمریکا و یورو؛ صدور و دریافت وام و  دریافت درآمد اضافی از شرکت در یک برنامه مشارکت در داخل سیستم اشاره کرد.

بزرگترین نقطه ضعف Money Perfect این است که شما نمی توانید پرفکت مانی  را مستقیماً از طریق وب سایت بانک برداشت کنید، بلکه باید از طریق صرافی هایی که در سایت بانک موجود هستند، اقدام نمایید.

۳ راه اصلی وجود دارد که شبکه برای استفاده ایمن از این سیستم در اختیار شما قرار می دهد. همه این کارها برای جلوگیری از هک شدن و سرقت اطلاعات شخصی و پول شما انجام می شود:

  1. تأیید اعتبار کاربر: در این روش یک پین تایید به ایمیل شما ارسال می شود.
  2. مجوز پیام کوتاه: این سرویس اتصال حساب کاربر با شماره تلفن همراه وی امکان پذیر می کند. Perfect Money یک کد تأیید ارسال می کند و به این ترتیب از ورود غیرقانونی به حساب شخصی و هک شدن جلوگیری می شود.
  3. کد کارت: برای  شما تصویر کد گرافیکی روی یک کارت تهیه شده است. برای تأیید معامله، سیستم درخواستی را برای شما ارسال می کند تا بتوانید این کد را از کارت وارد کنید.

برای اطلاع بیشتر از خرید ارزهای دیجیتال در وب سایت وسعت پی ثبت نام کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *