انواع ارز دیجیتال – قسمت دوم

ما در روزگاری زندگی می کنیم که در آن انجام بیشتر کارها  به صورت آنلاین مقدور شده است. نه تنها خرید، بلکه بسیاری کارها را می توان بدین وسیله و در نهایت امنیت و سرعت انجام داد. امروزه خریدن اقلام به صورت آنلاین از افراد دیگر در سراسر جهان، به یک امر کاملا عادی تبدیل شده است. ما در یک اقتصاد جهانی زندگی می کنیم که واقعا فقط یک صفحه نمایش رایانه ای از یکدیگر فاصله داریم.یکی از کارهایی که می توان به صورت دیجیتال انجام داد، خرید و فروش ارزهای دیجیتال است؛ ارزهای دیجیتال مانند پول های فیزیکی قابل مشاهده نبوده و در بستر صفر و یک، مبادله می شوند. در این متن چند نمونه از انواع ارز دیجیتال را معرفی و توضیح خواهیم داد.

They should concentrate

A short and easy essay can make a student’s level reflects that they are taking serious measures towards their affordable-papers.net education.

on the information which they would like to write.

 

اسکریل skrill

Skrill  یک شرکت پرداخت آنلاین است که به شما امکان می دهد معاملات انجام دهید و پول را به بسیاری از کشورهای جهان انتقال دهید.  Skrill در سال ۲۰۰۱ تأسیس و در حال حاضر متعلق به گروه Paysafe ، که  یک گروه بزرگ پرداخت است و خدمات پرداخت را بصورت آنلاین، حضوری و از طریق کانالهای دیگر ارائه می دهد، تعلق دارد. اسکریل  به عنوان دروازه پرداخت تجارت الکترونیک شروع به کار کرد، اما اکنون خدمات خود را گسترش داده است تا یک سرویس آنلاین باشد و به شما امکان می دهد برای ارسال پول به سراسر جهان،  از طریق  Skrill Money Transfer  اقدام نمایید. در اسکریل  انتقال پول به دلیل قیمت گذاری بسیار جذاب، نرخ تبدیل ارز و هزینه های که در بر دارد، سریع، ساده و ارزان است. با استفاده از این ارز شما می توانید برای اشخاص حقیقی و حقوقی در سراسر دنیا پول ارسال کنید.

نیازی به نگرانی در مورد امنیت پول در حساب اسکریل نیست. Skrill  پروتکل های امنیتی مانند تأیید صحت دو مرحله ای و رمزگذاری بسیار پیشرفته SSL را نیز ارائه می دهد؛ با استفاده از این فناوری، ورود به حساب  و رد و بدل کردن پول، در نهایت امنیت خواهد بود. هنگامی که شما با استفاده از Skrill وجهی ارسال می کنید، گیرنده اطلاعات مالی حساس مانند کارت اعتباری بدهی یا شماره حساب بانکی شما دریافت نمی کند.

بیت کوین کش  (Bitcoin Cash(BCH

بیت کوین کش به عنوان یکی از شاخه های بیت کوین، در سال ۲۰۱۷ خلق شد و امکان انجام معاملات بیشتری را فراهم کرده است. استفاده از این ارز دیجیتال، مزایایی از جمله هزینه های فوق العاده کم و انتقال سریع برای کاربران دارد. این ارز دیجیتال، جزو اولین ارزهای رمز نگاری شده نیست، اما جزو گران ترین انواع ارز دیجیتال محسوب می شود.

ادامه دارد ….


برای اطلاع بیشتر از خرید ارزهای دیجیتال در وب سایت وسعت پی ثبت نام کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *