• ما را دنبال کنید :
  • info@vosatpay.com
  • 071-91014496
image image

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی به صورت کاملا اتومات آنی

خرید ووچر پرفکت مانی یکی از ساده‌ترین راه‌های اتصال به درگاه‌های خرید بین المللی است. همچنین شما می‌توانید با افتتاح یک حساب پرفکت مانی، از آن برای خرید و فروش‌های بین المللی خود استفاده کنید. از آنجایی که شرکت پرفکت مانی مشکلی با ملیت و جغرافیای ایرانی ندارد، می‌توانید از این پلتفرم برای تراکنش‌های دلاری خود بهره ببرید و خیالتان بابت هرگونه مشکلی مانند بسته شدن حساب کاربری یا محدود شدن دسترسی شما به آن کاملا آسوده باشد.

خرید یا فروش ووچر پرفکت مانی ثبت نام
voucherperfectmoneylogo1

درباره پرفکت مانی

پرفکت مانی چیست

شرکت پرفکت مانی یک کمپانی ثبت شده در کشور پاناما است که خدمات ارز الکترونیکی پرفکت مانی را به کاربران سراسر جهان ارائه می‌دهد. البته خدمات این شرکت در تمام کشورها قابل دسترسی نیست و مردم کشورهایی مثل آمریکا از این خدمات محروم هستند. خوشبختانه، بر خلاف سایر ارائه دهندگان خدمات مالی بین المللی، مردم کشور ایران هنوز مجاز به استفاده از خدمات این شرکت مالی هستند.

خرید یا فروش
voucherperfectmoneylogo2

خرید

خرید ووچر پرفکت مانی

voucherperfectmoneylogo3

برای خرید ووچر پرفکت مانی یا شارژ حساب کاربری خود، می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز، به وب سایت وسعت پی مراجعه کنید. خرید این ارز الکترونیکی در وب سایت ما به صورت کاملا اتوماتیک انجام شده و لحظاتی پس از ثبت سفارش، کیف پول پرفکت مانی شما شارژ میگردد یا کد ووچر را دریافت میکنید. البته برای خرید ووچر پرفکت مانی از وسعت پی، حساب کاربری شما حتما باید احراز هویت شده باشد و پیش از ثبت سفارش، مدارک هویتی مورد نیاز را برای ما ارسال کرده باشد.

خرید

نقد یا فروش

فروش ووچر پرفکت مانی

ممکن است از شخص یا وب سایتی به خاطر درآمدی که داشته‌اید، ووچر پرفکت مانی دریافت کرده باشید. اگر بخواهید این درآمد دلاری را به ریال تبدیل کنید، خدمات خرید و فروش ووچر پرفکت مانی در وسعت پی، در خدمت شما است. در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید می‌توانید ووچر پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید.

نقد یا فروش
voucherperfectmoneylogo4