• ما را دنبال کنید :
image image

خرید و فروش وب مانی

خرید و فروش وب مانی به صورت کاملا اتومات و آنی

خیلی از سیستم‌های پرداخت و درگاه‌های اینترنتی به دلیل تحریم به ایرانی‌ها خدمات ارائه نمی‌دهند. اما وب مانی به‌واسطه‌ی روس بودن، برای ایرانیان مشکلی ایجاد نمی‌کند و می‌توان از همه‌ی امکانات آن استفاده کرد.

پول موجود در حساب‌های وب مانی را به‌راحتی می‌توان به ریال ایران تبدیل کرد. ساده‌ترین راه برای این کار استفاده از صرافی‌های آنلاین است. شما می‌توانید در صرافی‌هایی مثل وسعت پی به راحتی با ریال، وب مانی بخرید و یا برعکس ارز وب مانی خود را به ریال تبدیل کنید.

خرید و فروش وب مانی ثبت نام
webmoneylogo1

درباره وب مانی

وب مانی چیست

وب مانی یک سیستم پرداخت بین‌الملی آنلاین است که پرداخت‌هایی را که اغلب ما ایرانی‌ها نمی‌توانیم انجام دهیم، ممکن می‌کند. قصه‌ی وب مانی از روسیه شروع شد، اما حالا در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. در انتهای دهه‌ی ۹۰ بحران مالی در روسیه چنان شدت گرفته بود که آن‌ها برای انتقال دلار و پرداخت ارزی تصمیم به ایجاد یک پلتفرم موازی گرفتند. اسم این پلتفرم را وب مانی گذاشتند.

خرید یا فروش
webmoneylogo2

شارژ یا خرید

خرید وب مانی

webmoneylogo3

برای خرید وب مانی یا شارژ حساب کاربری خود، می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز، به وب سایت وسعت پی مراجعه کنید. خرید این ارز الکترونیکی در وب سایت ما به صورت کاملا اتوماتیک انجام شده و لحظاتی پس از ثبت سفارش، کیف پول وب مانی شما شارژ میگردد. البته برای خرید وب مانی از وسعت پی، حساب کاربری شما حتما باید احراز هویت شده باشد و پیش از ثبت سفارش، مدارک هویتی مورد نیاز را برای ما ارسال کرده باشد.

خرید یا شارژ

نقد یا فروش

فروش وب مانی

ممکن است حساب وب مانی شما، محل ذخیره درآمدهای دلاری شما باشد. همچنین ممکن است از شخص یا وب سایتی به خاطر درآمدی که داشته‌اید. اگر بخواهید این درآمد دلاری را به ریال تبدیل کنید، خدمات خرید و فروش وب مانی در وسعت پی، در خدمت شما است. در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید می‌توانید موجودی حساب وب مانی خود را به ریال تبدیل کنید.

خرید یا فروش
webmoneylogo4